Důležité informace pro všechny pacienty:

Vaše časté dotazy

Ano, jsme smluvními partnery všech pojišťoven ( s výjimkou pojišťovny 209 – ZP  Škoda), tedy standardní vyšetření jsou hrazena plně ze zdravotního pojištění.

Prosím objednávejte se telefonicky nebo osobně v průběhu naší pracovní doby.

                          Tel. 518 61 44 33

Při telefonickém objednání Vám sestřička sdělí termín vyšetření a domluví se s Vámi, zda se máte případně dopředu dostavit na odběry moče a krve (podle důvodu, který Vás vede k vyšetření u nás), kdy se máte na odběry dostavit a kdy Vás potom čeká lékař.

Omlouváme se , nelze se objednat zasláním e-mailu. Stejně tak se nelze objednat cestou  různých námi neautorizovaných webových stránek, které by mohly tyto služby nabízet.

Ošetříme Vás v objednaný čas. Nicméně někdy mohou nastat situace , kdy musíme ošetřit akutní stav pacienta před Vámi a tedy se Váš objednací čas se může mírně posunout – Vaše  případné  čekání by ale  nikdy nemělo  přesáhnout 20-30 minut.

Na objednaný termín se prosím dostavte včas , je nutno si  uvědomit , že domluvený čas Vám rezervujeme  – po Vás je již  objednaný další pacient . Pokud se zpozdíte , nebo  nebudete  moci se  na  rezervovaný čas dostavit ,  prosím zavolejte nám předem k domluvě nebo přeobjednání. Pacient objednaný na určitý čas má přednost před pacientem neobjednaným – samozřejmě pokud  se nejedná o neodkladné ošetření akutního pacienta ( rozhoduje přítomný lékař).

Máte- li akutní potíže (nemůžete močit, močíte krev, máte velké bolesti ,máte teploty spojené s močovými potížemi) pak nás navštivte kdykoliv v ordinační době – tedy i bez objednání, budete ošetřeni ihned. 

Na první vyšetření si prosím s sebou přineste:

  • Průkazku Vaší zdravotní pojišťovny.
  • Doporučení odesílajícího lékaře – pokud ho máte . Není však nezbytně nutné, vyšetříme Vás i bez něj.
  • Seznam trvale užívaných léků.
  • zkuste si již doma vzpomenout, jestli jste prodělali v minulosti nějaké urologické onemocnění ,či jiné závažné onemocnění, zejména břišní operaci. Pokud jste byli urologicky léčeni jinde , přineste, máte-li, dokumentaci.
  • K vyšetření si  přineste vzorek moči ne starší 2 hodin – pokud jste již našimi pacienty, pak jste již obdrželi zkumavku na  vzorek moči a byli poučeni sestrou.
  • K vyšetření prosím přijďte s pokud  možno naplněným močovým měchýřem, lékař by jinak nemohl kvalitně provést ultrazvukové vyšetření močového měchýře.
  • Na kontrolní vyšetření ( jste-li již našimi pacienty a jste objednáni ke  kontrole) si pak  přineste i poslední naši dokumentaci. ( náš  poslední nález, jež Vám byl vydán).

Nacházíme se v centru města Kyjov na ulici Dobrovského č. 1361 . Cca 300 m od  náměstí , 50 metrů od  hlavní pošty v „ Domě zdraví“ – dům,  se  zelenou  fasádou v přízemí s lékárnou . Ambulance se nachází v I. patře. K přístupu do I. patra můžete využít výtah (bezbariérový přístup).  Dostupnost autobusového nádraží pěšky do 10 minut , vlakové nádraží 15 minut.

Ano, ošetřujeme i cizince. Péči si ale v tomto případě hradíte sami na místě.

Ano, v okolí jsou dobré možnosti parkování  – parkovací místa města s parkovacími automaty  za 5Kč/hod.

Ano, k přístupu do naší ordinace v prvním patře můžete využít výtahu a v cestě nejsou žádné prahy. V domě je navíc také bezbariérová toaleta.